מבחר סרטונים של גינות מעוצבות

גינה בדירת גן ברמה"ש 2

גם שטח גינה קטן מצריך תכנון. לא תאמינו כמה פינות שימושיות נכנסו בגינה הקטנה הזו – פינת מנגל, רחבת דשא, פינת קפה של אחה"צ עם אלמנט מים, פינת אוכל, עצי פרי ואפילו פינה רומנטית עם מטפס מסביב.

גינה בדירת גן ברמה"ש 2

גם שטח גינה קטן מצריך תכנון. לא תאמינו כמה פינות שימושיות נכנסו בגינה הקטנה הזו – פינת מנגל, רחבת דשא, פינת קפה של אחה"צ עם אלמנט מים, פינת אוכל, עצי פרי ואפילו פינה רומנטית עם מטפס מסביב.

גינה בדירת גן ברמה"ש 1

גינה קטנה בדרית גן ברמה"ש, בגינה זו רואים כמה היה חשוב התכנון הראשוני של הגינה, בהתחלה עוד בזמן הבנייה, הפכנו את כיוון המדרגות שעולות בגינה למפלס אחר, ושידרגנו מאוד את המראה שרואים מהסלון. בסרטון דרור מסביר את התכנון בקצרה ועל הדרך איך מטפלים וגוזמים בקלות בלי לפגוע במראה של השיחים.

עיצוב גינה ברמת אפעל – 2

בית בעיצוב מודרני כמו קופסה שמונחת בתוך הגינה – זו הייתה הדרישה של האדריכל. העיצוב של הגינה נקי, נעים, שימוש בצמחיה רכה וגם עכשיו לאחר שנים הגינה שמרה על הקו הנקי שלה.
מזמינים אתכם לטייל בגינה…

גינה קטנה ומודרנית בכרכור

עוד בזמן הבנייה שי ואיסי ישבו איתנו בזמן תכנון הגינה, הרצונות היו שהגינה תהייה נעימה ומזמינה עם מעט תחזוקה. שטח הגינה לא גדול, אך הצלחנו למלא את כל הרצונות: מקום לשבת לקפה אחה"צ, מקום נוח לארוח ומקום לילד להשתולל עם כדור – מה צריך יותר?!

עיצוב גינה ברמת אפעל – 1

בבית מודרני שפתוח לגינה זה רק מתבקש שהגינה תהיה נעימה ויפה לאורך כל השנה, כדיי שנוכל להינות ממנה גם כששוהים בבית. הדרישה הייתה – עיצוב נקי, נעים ושקט, מזמין לצאת לגינה בכל זמן.

עיצוב תכנון ושיפוץ גינה גדולה במכבים

שיפוץ גינה גדולה במכבים, משבר המים גרם לישי וסופי ממכבים, כמו לרבים אחרים לחשוב שוב אם יש צורך במדשאה כל כך גדולה. צמצמנו את גודל הדשא לחצי והכנסנו הרבה פינות מעניינות לשהייה בחוץ בכל שעה ביום. אתם חייבים לראות את התוצאה.

שיפוץ גינה גדולה בתל ברוך

לאלי יש גינה גדולה בשכונת תל ברוך הוותיקה ולאחר מספר גדול של ניסיונות שניסה לשתול ולהקים את הגינה בעצמו, החליט לקחת מעצב נוף שיתכנן ויקים את הגינה. השטח הגדול עבר מתיחת פנים והפך לגן מעניין עם הרבה פינות לשבת וליהנות. מזמינים אתכם לטייל בגינה…

גינת גג במרפסת גדולה בהרצליה

מרפסת גדולה שעמדה שוממת במשך שנים, היתה מלאה בעציצים ישנים, עברה שיפוץ יסודי – צביעה, ריצוף מחדש, טיפול בקירות ובחלונות ותכנון של החלל והצמחייה.

גינת גג חלומית בחלומות כרכור

פנינה עברה מבית פרטי לגינת גג והיה לה חשוב להרגיש שיש לה גינה גם בדירה החדשה. מזמינים אתכם לשמוע את פנינה ולראות את התוצאה – הרבה פינות ישיבה נעימות ועטופות בצמחיה וגם נקודות חשובות – מה כדאי לשים לב כשבאים לתכנן גינת גג.

שיפוץ גינת גג-פנטהאוז-במרפסת פנימית בת"א

כל כך חשוב לקחת מתכנן נוף שיודע לתכנן את החלל בחוץ עם כל המגבלות כמו – אור, רוחות, פרטיות ועוד. תראו מה יש ללאה לספר על תהליך תכנון והקמת הגינה שלה.

שיפוץ גינה ותיקה בפרדס חנה

גינה וותיקה שלאחר מספר נסיונות להקים אותה לבד החליט יונתן שהוא רוצה לקחת מישהו מקצועי שיתכנן ויקים את הגינה המתאימה לצרכים שלהם. לאחר שבוע עבודות בשטח, יצאה גינה יפה, במראה טבעי ומסקרנת עם הרבה אזורים מתאימים לשהייה בכל שעה ביום.