צרו איתנו קשר לקבלת שיחת יעוץ ראשונית
ללא עלות 054-3033548

צרו איתנו קשר לקבלת שיחת יעוץ ראשונית ללא עלות
054-3033548

מיה מוסאי ימין

הצעירה שבחבורה, למדה אדריכלות נוף בטכניון וסיימה בהצטיינות והצטרפה בשנים האחרונות לגינונים עם התרחבות החברה והשתלבה בהצלחה בסגנון עיצובי של המשרד.

מירי לחייני

למדה ועבדה שנים בעיצוב גרפי, מנהלת את המשרד ותיקי הלקוחות, אחראית על הקשר בין התכנון למה שקורה בפועל בשטח ובין הלקוחות לדרור המעצב.

דרור לחייני

עסק בגינון עוד מילדותו בקיבוץ, לאחר השירות הצבאי פתח את חברת "גינונים" ולאחר שנה החל את לימודי ההנדסאות ואדריכלות הנוף, מאז כ-25 שנה שהוא מתכנן ומקים גינות.

נשמח להקים עבורכם את גינת החלומות שלכם!

נעים מאוד, אנחנו דרור ומירי לחייני, המייסדים של חברת גינונים, המתמחה באדריכלות נוף, עיצוב והקמת גינות נוי וגינות גג.
הידע המקצועי של דרור בלמודי הגינון והנדסאות הנוף, יחד עם הניסיון שנרכש בלמעלה מ-25 השנים בתחום, הביאו אותנו לפיתוח שיטה לתכנון והקמת גינה שהתחזוקה שלה מינימלית ואפילו חווייתית לבעלי הגינה.
חשוב לנו שתרגישו טוב עם הגינה שניצור עבורכם גם לאחר סיום התהליך, עם הטיפול השוטף וכמובן התקציב שיש לקחת בחשבון. אנו עושים את המקסימום כדי להגשים את החלום בצורה הנפלאה ביותר, עד לקבלת תוצאה איכותית ברמה הכי גבוהה, שעולה בקנה אחד עם רצונות הלקוחות והזמן שיוכלו להשקיע בתחזוקה וטיפול מתמשך בגינה. הידע הרב שצברנו מבניה וטיפול בגינות רבות, בבחירת הצמחייה והעצים המתאימים, בשילוב חומרים שונים, ובשילוב כל הפינות הפונקציונליות, הביאו את החברה להצלחה ביצירת גינות מעניינות ומרגשות שיוצרת חוויה לכל מי שמשתמש בהן.

אנחנו מאמינים שגינה יפה ופרקטית המותאמת לרצונות ולצרכים של הלקוחות שלנו מביאה שלווה, יופי וערך מוסף ומרגש שנשאר אתכם לשנים רבות.

אנו מזמינים אתכם לקרוא עוד אודות גינונים,
לצפות בגלריה ולקרוא מה לקוחותינו מספרים עלינו