הרבה אנשים חלמו במשך שנים שיהיה להם בית עם גינת גג, אך מדהים לראות שכאשר מצליחים להגשים את החלום לא כולנו מטפחים מספיק את הגינה. נשמע לכם מוכר כי גם אצלכם עוד מעט הגינה על הגג הופכת להיות סוג של מחסן חוץ נוסף? אם כך, כדאי שתעשו משהו בנידון, כי הגינה היא החלק הכי יפה שיש לכם בבית. ראשית, כדאי לכם לעצב אותה כך שהיא באמת תיראה כמו חלק מהבית, ושנית, כדאי לעשות את הדברים בצורה מסודרת ולא "על הדרך". זה אומנם נכון שכדי לעצב גינות וכדי לטפח אותן צריך להשקיע זמן, כסף ותשומת לב, אך החדשות הטובות הן שזה בהחלט שווה את ההשקעה שלכם. כדאי לבחור את הצמחים המתאימים, הן מבחינת הטמפרטורה והאקלים והן מבחינת הרגישות שלכם או הטעם האישי, כי בסופו של דבר הגינה צריכה, לפי הכול, למצוא חן בעיניכם.

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

לעיצוב גינת החלומות צרו עמנו קשר

שלבים בבניית אלמנט מים

נביעה של מים מסלע

בריכות שיקוף

בריכות נוי

אלמנטים יחודיים

מה נותן ידע בתחום של אדריכלות נוף?

כמה צריך להשקיע בחודש בטיפוח הגינה?

אין זה סוד שכל דבר שאנחנו עושים ומשקיעים בו בחיים עולה לא מעט, אך החדשות הטובות שהן שכאשר מדברים על טיפוח הגינה אתם הם אלה שקובעים את התקציב. כלומר, אתם לא באמת חייבים להקים בריכה על גינת הגג שלכם ואתם לא חייבים לשלב בה דק או ג'קוזי ספא גדול. כדאי לדעת שהיום אפשר לטפח גינות גם במחירים הגיוניים יותר והכול בהתאם לתקציב שלכם, כי זה לא באמת הגיוני להיכנס לחובות מיותרים רק בגלל שאתם רוצים שהגינה תהייה פורחת. אם יש משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון ולשלב בגינת הגג זו כמובן פרגולה, בין אם מדובר על פרגולה מעץ, מאלומיניום או מכל חומר אחר. פרגולה מהווה בדרך כלל את מרכז גינת הגג כי זה המקום שבו תוכלו להסתתר מהשמש היוקדת שיש לנו כאן בישראל. עיצוב גינות גג זה משהו שכדאי להשקיע בו הרבה מחשבה אך אתם תראו שבסופו של דבר ההשקעה שלכם תשתלם כי תשתמשו בגינה הרבה יותר.

שלב נוסף בתהליך יכול להיות בחירה מושכלת של החברה שתבצע את העבודות.

פנו אל המומחים

הטיפ החשוב והיעיל ביותר בכל מה שנוגע לעיצוב של גינות גג, הוא לא לעשות את זה לבד. העניין הוא שכאשר מדברים על עיצוב של גינות מדברים על מומחיות לכל דבר, כי בין אם העיצוב כולל את בחירת הפרחים, הצמחים או התאורה, הרי שצריך את המומחים לכך. מי שעוסק בתחום הזה מזה שנים יוכל לעזור לכם להבין מה כדאי לשלב בגינה כך שהיא תיראה פורחת ויפה, אז למה לוותר על כזה ייעוץ? הרבה פעמים כאשר מזמינים את המומחים למקום הם יכולים לשנות תוך זמן קצר ועל ידי שתי עצות קטנות את מה שאתם לא הצלחתם לשנות במשך שנים ולכן זה מומלץ. כמו כן, בדרך כלל כאשר מזמינים שירותי עיצוב גינות זה לא יוצא יקר, אז למה לא?