בשעה טובה, החלטתם לעצב גינה חדשה או לשפץ מחדש גינה ישנה. אין ספק שקיבלתם החלטה נבונה, זאת מכיוון שגינה מושקעת ומעוצבת משנה לחלוטין את האווירה בסביבת הבית. צבע, אור, חיים וטבע אלו חלק מהסגולות המוקרנות מהגינה המעוצבת לסביבה.

הגינה היא הטבע, ובאמצעותה אנו משמרים חיבור כלשהו לסביבה הטבעית של האדם. ישנן גינות טבעיות יותר וישנן מלאכותיות יותר, אך בסופו של דבר שניהן מסמלות את הטבע והשלווה, בניגוד לסביבה ולתקופה המהירה והלוחצת בה אנו חיים. בעיצוב גינה מקצועי דואגים להבליט תכונות אלה של הגינה – שקט, השלווה ויופי.

גינה מעוצבת לביתכם הפרטי בצפון מהווה חיבור נפלא לנוף הפסטורלי של אזור הצפון, כשגינונים מספקת שירותי עיצוב גינה בצפון הארץ זה שנים רבות. אל תטעו, עיצוב גינה אינו מסתכם בשתילת כמה פרחים, עציצים וכמה קישוטים, זה הרבה מעבר לכך. היום מדובר בתהליך עבודה מורכב המתבצע על ידי מומחים המגיעים מתחומי העיצוב, הנדסה ואדריכלות הנוף.

התהליך המורכב דורש מומחיות, כיון שמדובר בתהליך הדורש ידע בפתרון בעיות פיתוח בשטח, התאמה של סוגי הצמחים והפרחים לסביבת הבית תוך כדי הסתכלות ארוכת טווח להתפתחות הצמחייה בעתיד, תכנון שבילים, רחבת ישיבה, בריכות נוי ואלמנטים של מים, מיקום תאורת הגן ועוד. כך שאין מדובר כאן בעבודה גינון פשוטה, אלא עניין לאנשי מקצוע המומחים לעיצוב גינות.

אנו בגינונים, מספקים שירות עיצוב לגינות בצפון זה שנים רבות לשביעות רצונם של לקוחות רבים. יש לנו פינה חמה בלב לאזור הנפלא הזה המהווה את הריאה הירוקה הגדולה ביותר בישראל. הנוף הפסטורלי והמרחבים הירוקים של האזור משקף את החזון העיצובי שלנו בגינון השואב אלמנטים משיטת הפנג שואי, הדוגלת בעיצוב על ידי חיבור הרמוני עם הסביבה הטבעית.

אל תהססו לפנות אלינו ולספר לנו על גינת החלומות שלכם. אנו נשמח לשמוע על חלומותיכם ואנו נשקיע את כל מאמצינו כדי לעצב לכם גינה שתגשים את החלום שלכם. זה הדבר שאנו עושים מההתחלה, שומעים בדיוק את רצונות הלקוח ואת סיפור החלום – אם זה גינה עם דגש על ריח טוב, על גינה עם שטח בו הילדים יוכלו לשחק בה, גינה עם אלמנטים של מים, גינה שתיתן תחושת מרגוע וניתוק מהסביבה החיצונית, גינה עם פינת זולה נוחה, גינה צבעונית שתרשים לאורחי הבית, עיצוב גינות גג מדליקות ועוד. הגשמנו את חלומם של לקוחות רבים ונשמח להגשים גם את החלום שלך.

Enregistrer

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

נשמח לענות על כל שאלה