מה מייחד עיצוב גינות בתל אביב?
תל אביב היא עיר עם אופי, וכמובן נרצה שהגינה המעוצבת שלנו בתל אביב תהיה גם היא בעלת אופי. בעיר כזו, שהיא צפופה ומלאה באוכלוסייה, נרצה לקחת על עצמינו את המשימה להיראות טיפה שונים ומיוחדים מכל שאר האנשים מסביבינו. על גינה בעלת עיצוב מעניין ומושך ידברו עוד הרבה, מאשר על גינה בעלת עיצוב בנאלי ורגיל.
כדי להעניק לגינה יופי ועניין, ניתן ללכת על קווי עיצוב שונים המייחדים את הגינה שלנו מגינות אחרות ומגדירים לה אופי משל עצמה.

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

לעיצוב גינת החלומות צרו עמנו קשר

גינת גג בתל אביב

שיפוץ גינת גג בחולון

גינת גג

גינת גג חלומית בחלומות כרכור

עיצוב ושיפוץ גינת גג בראשלצ

גינות גג

גינת גג בהרצליה

גינת גג בקומה 30 בתל אביב

גינה במרפסת פנימית בתל אביב

נוכל להוסיף על האלמנטים הרגילים של טבע וירוק, שכמובן חשובים בכל גינה, ולתת לגינה שלנו טוויסט מדליק ובלתי נשכח.

אופציות כאלו יהיו, לשלב צבעים מרהיבים בגינה בעזרת הרהיטים השונים שנשים בה, לרצף את הגינה שלנו במרצפות שתואמות לעיצוב הביתי, לשלב אלמנטים של מים דוגמת מזרקה או מפל קטן בתוך הגינה, למקם בגינה פסלונים קטנים או ציורים המעניקים לגינה ביתיות ותורמים לעיצוב המעניין, לשתול בגינה צמחים מטפסים שיהפכו אותה למעין חלל קסום של יער ממש בתוך הבית שלכם, ולשלב בתוך הגינה תאורה שמעניקה אווירה רומנטית ליער הפרטי שלכם. כל אלו ועוד, יתרמו לעיצוב הגינה שלכם בתל אביב להיות מושך ומעניין, וחשוב מכל – קצת שונה מכל הגינות הנמצאות מסביב.
מבחינה גיאוגרפית, תל אביב נמצאת במישור החוף הדרומי, בצמוד לחופי הים התיכון. בעיר מתגוררת אוכלוסייה בעלת רבדים רבים מבחינת דת, מוצא, מעמד חברתי ומגזר. מבחינת חינוך, בעיר תל אביב קיימת אחת מהאוניברסיטאות המובילות בתחום המחקר והמדע – אוניברסיטת תל אביב, וממוקמים בה בתי ספר מצליחים רבים. כיום, מגיעים אל תל אביב תיירים רבים מכל קצוות העולם, במיוחד בקיץ, וממלאים את חופי העיר ואת מסעדותיה. בעקבות הפעילות הרבה שיש בעיר, מבחינת כמות האנשים הבאים אליה והולכים ממנה כל יום, כמות העובדים הרבה ומקומות הבילוי הרבים הנמצאים בעיר, תל אביב מחזיקה בכינוייה הידוע, הלא הוא 'עיר ללא הפסקה'.

לעיצוב גינות בתל אביב באילו חומרים משתמשים?

בעת עיצוב גינה, קיימות מספר אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות לסוגי החומרים שאפשר להשתמש בהם. אך כיאה לגינה מעוצבת ואסתטית, לא נרצה להשתמש בחומרים שעלולים לפגוע באסטתיקה שלה או באווירה שהגינה שלנו משרדת. חומרים המשתלבים טוב בעת עיצוב גינות יהיו סוגי עץ שונים, קירות העשויים מלבנים, זכוכית אלגנטית ועמידה, קש וחבלים, סככים שיכולים להסתיר את השמש הקופחת, אבנים טבעיות, ועוד חומרים רבים ומגוונים.

זו הגינה שלכם – השמיים הם הגבול.