מי מאתנו לא חלם ולו פעם אחת בחייו לפתוח את דלת הוויטרינה בסלון לצאת לגינה מאחורי הבית לפסוע לכיוון הג'קוזי הפרטי שלכם ולטבול טבילה מרעננת ומנקה לאחר יום עבודה עמוס וארוך. לא כולם זוכים להיות בעלי בית עם גינה, אך לאלו שכן ומעוניינים לפנק את עצמם בג'קוזי בגינה, אספנו עבורכם את מיטב הטיפים בתהליך בחירת ג'קוזי לגינה.
קיימות לא מעט חברות המציעות מגוון רחב של סוגי ג'קוזי שברובם ההבדל העיקרי קיים בגודל הג'קוזי.

אך יש לבחון כמה נושאים נוספים שחשובים לא פחות:

 1. ראשית יש להחליט מה יהיה ייעודו ומטרתו של הג'קוזי. האם אתם מעוניינים לרכוש ג'קוזי משפחתי או שמא זוגי. החלטה על מטרת הג'קוזי יסייע לכם בקבלת החלטה לגבי גודלו ובכלל לבחור את הג'קוזי עם מערכת הסילונים המתאימה לדרישותיכם.
 2. לאחר שבחרתם את ייעודו של הג'קוזי עליכם לבחור ג'קוזי העונה לדרשותיכם אך גם מתאים לגודל השטח גינה?
  ישנם מערכות ג'קוזי שמצריכות הנפה והתקנה בעזרת מנוף בניגוד לאפשרות להתקנה בידי צצות ההתקנה ללא סיוע של מנוף. גודל הג'קוזי והלוגיסטיקה הכרוכה בהתקנתו תשפיע באופן ישיר על מחיר הג'קוזי.
 3. לאחר שבחנתם את שתי הנקודות הראשונות יש לקחת בחשבון הוצאות נוספות המתלוות להתקנת ג'קוזי.
  יש להוסיף לעלות הג'קוזי עצמו מתקן להרמת כיסוי הפועל על מנגון הידראולי, הכנת השטח להתקנה,דמי התקנה ומשלוח (ישנן חברות הכוללות את הוצאות אלו במחיר).
 4. מכיוון שג'קוזי הוא פריט גדול יחסית מומלץ לבדוק האם הגינה בביתכם מתאימה מבחינת האווירה השוררת בחצר. שכן בחירה לא נכונה של ג`קוזי עשויה לעתים לכער את מראה החצר במידה ולא עוצבה נכון. בחירת ג'קוזי המתאים הנכון יכול להעצים את מרחב הגינה.
 5. מלבד מידות הג'קוזי, התכונה החשובה לא פחות היא התחושה של הג'קוזי. מראה החיצוני של הג'קוזי יכול להטעות כאשר הוא יבש ללא מים וכאשר תמלאו אותו במים, התחושה עשויה להשתנות בייחוד עם הפעלת סילוני המים. לכן מומלץ ואף רצוי לנסות אותו עם מים לפני הרכישה במרבית החברות המוכרות מערכות ג'קוזי קיים אזור פרטי לטבילת בדיקה.
  במידה ולא קיים מתחם כזה אמורה להידלק אצלכם נורת אזהרה ויש לבחון את האפשרות לקנות במקום אחר.
 6. חשוב מאוד לבדוק את ההיסטוריה של החברה ממנה אתם עתידים לרכוש את הג'קוזי, יש לבדוק מה וותק החברה בארץ, מהם המותגים אותם החברה מייבאת, מה איכות מתן שירות ללקוחות הקיים בחברה, חשוב מאוד לשוחח עם לקוחות החברה שבבעלותם ג`קוזי בתקופת זמן לא מבוטלת (כ-3-5 שנים לערך).
 7. בקשו לראות את תעודת האחריות עם הסבר מה כוללת האחריות המוענקת לג'קוזי? בצעו השוואה עם האחריות המוצעת בחברות אחרות. תתפלאו לגלות שברוב המקרים קיימים הבדלים, מבלי לתת משקל רב לדברי איש המכירות.
 8. זמן האספקה! בדקו מול לקוחות החברה או מול אנשים אחרים שבבעלותם ג'קוזי, מהו הזמן ההספקה הממוצע מרגע רכישת הג'קוזי והשוו האם זמן האספקה שנאמר לכם ,תואם את הממוצע שהציעו לכם

חשוב מאוד לבדוק את הנושא ואת כל הפרטים הנלווים שציינו במאמר זה, המלצות הן פרט חשוב ביותר קודם רכישת ג'קוזי לגינה כמו בכל נושא לא כדאי לקנות חתול בשק – בייחוד שמדובר בהוצאה כספית לא מבוטלת. שאילת השאלות הנכונות וביצוע הבדיקות הנכונות יבטיחו לכם גינה מעוצבת עם ג'קוזי מפנק.