נתכנן ונקים את גינת החלומות שתמיד רציתם, במקצועיות, במהירות ובתקציב שמתאים לכם!
  • תחסכו את הטרחה והטעויות היקרות שמתרחשות כאשר מנסים להקים גינה ללא ניסיון מקצועי.
  • נעזור לכם להחליט איזה סגנון תהיה הגינה.
  • איך עושים שהתחזוקה תהיה מינימאלית וחסכונית?
  • נמנע מכם מלהשקיע עשרות שעות ואלפי שקלים בהקמת גינה לא נכונה ע"י תכנון ועיצוב גינה אדריכלי נכון וחכם.
  • ניסיון של יותר מ-30 שנה בעיצוב, תכנון והקמת גינות.

תכנון והקמת גינה בבית מינימליסטי בכרכור

עיצוב ותכנון גינה בדירת גן בהרצליה

תכנון והקמת גינה בדירת גן מעל חניון ברעננה

תכנון והקמת גינה בבית כפרי מדורג בזכרון יעקוב

תכנון והקמת גינה בבית מודרני ברמות השבים

גינות מעוצבות

תכנון גינה בדירת גן בכרכור

עיצוב גינות פרטיות

תכנון והקמת גינה קטנה ברמת השרון

עיצוב גינה פרטית

תכנון והקמת גינה בחדרה

גינה מעוצבת

תכנון והקמת גינה בבית מודרני בכרכור

עיצוב גינות קטנות

עיצוב גינה מינימאליסטי בבית מודרני

הקמת גינות פרטיות

עיצוב והקמת גינה קטנה בדירת גן ברמת השרון

גינה בבית מודרני ברמת אפעל

גינות מעוצבות הן גינות שהושקעה בהן עבודה רבה של תכנון תיאורטי ומעשי הכולל תכנית עיצוב יסודית הלוקחת בחשבון את כל האלמנטים הרלוונטיים לגינה ואת שלב יישום התכנית, הכולל את עיצוב והקמת הגינה. עיצוב מקצועי יתבצע לרוב על ידי אדריכל נוף הבקיא בתכנון אדריכלי של השטח הכולל הגדרת אזורי שבילים, מיקום עצים וצמחיה, התחשבות בתנאים מזג האוויר השוררים באזור וכן שימוש באלמנטים עיצוביים שונים, כגון: סלעים, אבני מדרך, בריכות נוי, דקים, דשא סינטטי ועוד.

ישנן מגוון דרכים ושיטות להקמת גינה מעוצבת, ניתן מספר דוגמאות:

 עיצוב גינות בסגנון יפני – שיטת עיצוב זו מתאפיינת במרחבים פתוחים ועיצוב נקי, מינימליסטי וייחודי הכולל שימוש בעצים קטנים ונמוכים, כמו עץ הבונסאי הננסי, העץ הנמוך ביותר בעולם.  בנוסף, בסגנון זה ישנה חשיבות לשימוש בסלעים ואלמנטים ייחודיים של מים התורמים ליצירת מראה הרמוני, פסטורלי ומעניקים תחושות רוגע ושלווה לנוכחים בגינה. כך שהגינון היפני משלב אסתטיקה יחד עם מתן דגש ליצירת אווירת הרוגע על פי תפיסת הזן.

גינות מעוצבות לפי עקרונות הפנג שוואי – הפנג שוואי זוהי דרך תכנון וארגון של הבית וסביבתו תוך כדי חיבור הרמוני עם הטבע. בשיטה זו משתמשים באלמנטים מיוחדים המתבססים על חמשת היסודות של תורה זו: עץ, אש, אדמה, מתכת ומים. לכן, בגינות העושות שימוש בשיטה זו נראה שימוש בעץ, כמו רצפת דק ורהיטי עץ, אלמנטים של מים כמו בריכות נוי ודגים, מזרקות וסלעים עם נביעות מים, עצים וצמחייה היוצרים חיבור אל האדמה וכן אלמנטים רבים אחרים המתאימים לעקרונות השיטה.

גינות אקולוגית – גינה אקולוגית זוהי גינה "ירוקה" שמטרתה היא לשמור על הסביבה הטבעית שלנו וכן לחסוך במשאבים ובזבוז כספים מיותרים. כך שבגינה האקולוגית נעשה שימוש באלמנטים החוסכים לנו במים וחשמל וכן שימוש במוצרים טבעיים בלבד (חומרי הדברה טבעיים למשל) וללא כל שימוש בחומרים כימיים המזיקים לסביבה.

פרמקלצ'ר – שיטה זו אשר פותחה בשנות ה-70 מתבססת על שימוש במשאבים טבעיים זאת על מנת למנוע זיהום ופגיעה בטבע. למעשה, בשיטה זו מנצלים את המשאבים של הטבע לטובת הטבע. דוגמא לכך ניתן לראות בשימוש בצמחייה הייחודית אשר ניתן להשתמש בה למטרות שונות: מקור מזון לחיות, גידול פירות וירקות לאכילה, צמחים שמזריעים את עצמם, צמחיים רב שנתיים הניתנים לגידול במשך כל העונה ועוד מגוון אלמנטים "טבעיים" וחסכוניים. כמו כן נעשה שימוש במערכות המנצלות את מי הגשמים וההשקיה לשם שימוש חוזר במים, מערכות המנצלות זבל אורגני ועוד.

ישנן שיטות עיצוב רבות נוספות וכאן נתנו רק טעימה קטנה מהן. גינונים מתמחה בעיצוב גינות כ-30 שנה, הקמנו גינות מעוצבות ויפהפיות עבור לקוחות רבים ואנו יכולים להגשים את החזון האישי שלכם ולהקים את הגינה עליה תמיד חלמתם. לעיצוב הגינות שלנו יש טאץ' ייחודי ויצירתי במיוחד, המתבסס על הניסיון הרב והחוש העיצובי המפותח של אדריכלי הנוף שלנו. אתם מוזמנים להתרשם מגלריות הגינות שעיצבנו ולתאם עמנו פגישת ייעוץ בה אנו נבחן את השטח ונבין לעומק את החזון והצרכים שלכם.

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

לעיצוב גינת החלומות צרו עמנו קשר