עיצוב גינה זהו תהליך אומנותי באמצעותו אנו יכולים לעצב את גינת החלומות שלנו. את עיצוב הגינה מבצע מעצב גינות מומחה שיכול להפוך את הגינה שלכם ליצירת פאר ולסייע לכם להביא לידי מימוש את מראה הגינה שרץ בדמיונכם. ישנם אינספור אפשרויות לעיצוב הגינה פרטית, אותה ניתן לעצב בהשראת תרבויות שונות וממגוון רעיונות כיד הדמיון. ישנם מעצבי גינות רבים המציעים מחירים שונים, אך כשמדובר בפרט כה חשוב ויוקרתי מומלץ לבחור בבעלי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון שיספקו לכם עבודה איכותית.

מה חשוב לדעת לפני שאנו עושים השוואת מחירים לעיצוב גינות?

אין ספק שהשיקול הכלכלי הוא חשוב, אך מעבר למחיר יש לבחון מספר דברים לפני הבחירה בבעל המקצוע. ראשית, מקצועיות היא מעל הכול. לכן, כשאנו מחפשים אחר מעצב גינה חשוב שנבדוק את טיב העבודה שלו, מידת הניסיון שלו בתחום ונתרשם מפרויקטים שביצע בעבר. כמו כן, חשוב מאוד לראות את תכנית העבודה של המעצב, כיוון שמדובר כאן בפרויקט מורכב המחולק למספר שלבים.
מעצב איכותי יתאם אתכם פגישת היכרות בה הוא יקשיב לכם ויבין קודם כל את הרצונות האישיים שלכם. כמובן שהוא גם יראה וילמד את השטח בו תעוצב הגינה בכדי לקבל את הרושם הראשוני של הגינה והסביבה שלה. לאחר מכן יתבצע תהליך גיבוש הקונספט הראשוני, בו תתבצע הסקיצה הראשונית עם קווי מתאר של עיצוב הגינה תוך התחשבות במיקום ובאלמנטים שונים בגינה. בהמשך המעצב יכין תכנית עבודה מסודרת ומפורטת המתייחסת לכל פרט ופרט בעיצוב. זה כולל תכנית בניית שלד הגינה הכולל: מיקום, גובה, שבילים, שיפועים וניקוזים, בריכות נוי, רחבות ועוד. בנוסף, ישנו תכנון גינה מפורט של עצים וצמחיה, תכנית השקיה מסודרת, תאורה ותכנית עבודה ספציפית עבור עבודת הגינון בגינה.
העבודה כוללת הסתכלות לעתיד, ומעצב גינה-אדריכל נוף איכותי ילווה אתכם לכל הדרך. הוא ייתן לכם תשומת לב מלאה כשיישמע את כל הרעיונות והרצונות שלכם וכך יקבל תמונה מקיפה לגבי אופי הגינה בה אתם חפצים. לא פחות חשוב הוא נושא הזמינות והעדכניות במהלך העבודה ובהמשך הדרך ויש לוודא כי המעצב יעדכן אתם בכל פעולה ויהיה זמין לכל שאלה ובקשה. כמו כן חשוב שהמעצב יספק לכם הדרכה בכל הנוגע לטיפול בגינה, וייתן לכם מענה גם לאחר סיום העבודה.
מן הדברים שעלו כאן ניתן להסיק כי כשאנו מבצעים השוואת מחירים של עיצוב גינה, יש להתחשב במספר אספקטים ואל לנו להתפתות באופן מיידי ולהתפשר על מעצב בינוני שתוצרי עבודתו עומדים בסימן שאלה. הצעת המחיר של המעצב צריכה להיות מפורטת ולוקחת בחשבון את כל השלבים בעבודה, כך אתם יודעים בדיוק על מה אתם משלמים וזה מונע אי הבנות במהלך העבודה ולאחר הקמת הגינה.
אם בחרנו לעצב גינה, סימן שאנו רוצים להקים גינה שנוכל להתגאות באה ולכן מומלץ לדאוג שהעבודה תבוצע על ידי אנשי מקצוע איכותיים ובעלי ניסיון. כך נבטיח לעצמנו שקט נפשי בידיעה כי בחרנו בבעל מקצוע איכותי שיבצע את העבודה כהלכה וייתן לנו מענה בשעת הצורך.

השרות הנוסף שאנו ממליצים לעיין בו הינו הקמת גינות גג יפות שווה ביקור!

Enregistrer

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

נשמח לענות על כל שאלה