הגינה מהווה את אחד האלמנטים העיצוביים החשובים ביותר בסביבה הביתית שלנו. גינה מעוצבת ויפה מעניקה תחושת שלווה, רוגע ואהבה אל באי הבית והעוברים ושבים. הלכך, מומלץ להשקיע באלמנט עיצובי זה שעשוי לשדרג את המראה העיצובי של סביבת הבית ואף יותר מזה – לשנות באופן חיובי את האווירה, התחושות והאנרגיות בבית.
יותר ויותר אנשים מבינים את החשיבות של הגינה לבית. בעולם כה חומרי, צפוף, ומזוהם הגינה היא הריאה הירוקה של הסביבה הפרטית שלנו. דבר ידוע הוא כי כחלק מתהליך הפוטוסינתזה צמחייה פולטת אל הסביבה חמצן, דבר המנקה את האוויר וגורם לזרימת אוויר נקי בסביבת הבית. מעבר לכך, המראה המלבב של גינה יפה ומטופחת תמיד יעלה חיוך על פנינו ועל פני האורחים שלנו.

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

לעיצוב גינת החלומות צרו עמנו קשר

בין אם מדובר בגינות גדולות או קטנה, גינות גג ומרפסות, פרטית או מסחרית, כיום ניתן להפוך את הגינה ליצירת אמנות של ממש. זאת, על ידי שימוש עם שיטות עיצוב רבות ומגוונות השואבות השראה מתחומים שונים כמו גינון אקולוגי, גינות ים תיכוניות, גינון בשיטת הפנג שוואי, גינון יפני ועוד. כמו כן ניתן לעצב את הגינה בעזרת אלמנטים רבים – אם אלו אלמנטים של מים, בריכות נוי, אבנים מיוחדות ויקרות, שימוש ברהיטי גינה ייחודיים ועוד.

תכנון והקמת גינה בבית מינימליסטי בכרכור

עיצוב ותכנון גינה בדירת גן בהרצליה

תכנון והקמת גינה בדירת גן מעל חניון ברעננה

תכנון והקמת גינה בבית כפרי מדורג בזכרון יעקוב

תכנון והקמת גינה בבית מודרני ברמות השבים

גינות מעוצבות

תכנון גינה בדירת גן בכרכור

כך שכל בעל גינה יכול להגשים את "החלומות הירוקים" שלו ולהקים בסיוע של מעצב גינות ואדריכלי נוף את הגינה שעליה הוא תמיד חלם. חלומות נועדו להתגשם ואם המחשבות על עיצוב הגינה תמיד ריחפו בראשכם אך היססתם ולא לקחתם את זה צעד אחד קדימה – מכל סיבה שהיא – אנו ממליצים לא לחשוב פעמיים ולהקים את הגינה שתמיד רציתם!. הגינה המעוצבת תעשה לכם רק טוב ותעלה חיוך על פניכם מידי יום, אתם תצטערו על כך אפילו לרגע..

גינונים מתמחה בעיצוב, תכנון והקמת גינות ונותנת שירות ברחבי הארץ מהצפון ועד הדרום כשעיקר פועלנו הוא אזור השרון והמרכז.

בין הערים בהם ביצענו הקמת גינות באזורים אלה: גבעת עדה, פרדס חנה-כרכור, חדרה, תל אביב, ראשל"צ, רמת השרון ובערים נוספות. המומחיות שלנו מתבטאת לא רק בהקמה עצמה של הגינה ועיצובה אלא בתכנון אדריכלי של הנוף אשר לוקח בחשבון פרמטרים שונים, ביניהם: הסביבה הטבעית של האזור בה נמצאת הגינה, סביבת הבית, מזג האוויר השורר במקום, גודל המקום ועוד שאר אלמנטים על מנת שהגינה המעוצבת תענה באופן אופטימלי לצרכים ולרצונות של לקוחותינו.

עיצוב גינות במרכז – מחיר

בגינונים, אנו נותנים הצעת מחיר עבור כל עבודה בצורה מסודרת, זאת לאחר שנפגשנו עם הלקוח, שמענו את צרכיו ורצונותיו ובדקנו את השטח.
אנו נותנים מחירים הוגנים לצד עבודה איכותית ומקצועית וכן שירות אמין וחם.