חברת גינונים מתמחה בהקמה ועיצוב גינות מיוחדות. עם ניסיון של מעל 25 שנה בתכנון, עיצוב והקמת גינות אנו נקים עבורך את הגינה עליה תמיד חלמת. אנו נקשיב לרצונות שלכם ונשתמש בחוש היצירתי שלנו אותו פיתחנו במשך השנים על מנת להקים עבורכם גינות מיוחדות ומעוררות התפעלות.

עיצוב גינות מיוחדות – מלאכת מחשבת

לכל גינה יש את הייחוד שלה, בין אם זו גינה בעיצוב נקי ומינימליסטי, גינה עשירה באלמנטים של מים, גינת תבלינים, גינה אקולוגית או כל כל סגנון גינה אחר. בגינונים אנו ראשית מגבשים את הקונספט של הגינה בשיתוף עם הלקוח ולאחר מכן מבצעים תכנון גינה בשלבים הלוקח בחשבון את כל האלמנטים והאספקטים הקשורים לגינה. עם המון מחשבה, יצירתיות ותכנון קפדני אנו נקים עבורכם גינה מקורית שתרשים את אורחי הבית וכמובן תשמח מאוד את בעלי הגינה.

הגינה היא האזור "הטבעי" בבית הפרטי שלנו, בה ניתן למצוא חיי טבע שלמים – אדמה, צמחייה, מים ובעלי חיים. אין ספק כי גינה איכותית עשויה לתרום לשיפור איכות החיים של הגרים בבית. השיפור מתבטא בכך שיש לנו אזור טבעי בבית, כך שאנו יכולים לתת מעין גיחה קטנה לטבע, לשאוף אוויר צח ושלווה. כמו כן ניתן לנצל את שטח הגינה לבילויים שונים – אם זה אירועים משפחתיים, ארוחות, הקמת פינות זולה, מיטות שיזוף ועוד.

עיצוב גינות מיוחדות זוהי מלאכת מחשבת, דרור לחיאני מעצב הגינות של גינונים, בעל השכלה באדריכלות נוף, מבצע תכנון אדריכלי. התכנון כולל התחשבות בתנאי השטח של הגינה, תנאי מזג אוויר השוררים במקום, גודל שטח הגינה, תכנון שבילים וערוצי מים, תכנון מערכת השקיה ועוד. עבודה מקצועית, תוך כדי בניית היסודות של הגינה הן המפתח בתהליך עיצוב גינות מיוחדות ואיכותיות שישרתו אתכם נאמנה לאורך שנים.

מומלץ לבקר בעמוד ראשי העוסק בתחום עיצוב גינות בהתאמה אישית לצורכי הלקוח

Enregistrer