עיצוב גינות מקצועי ויוקרתי זוהי עבודה המתבצעת ע"י בעלי מקצוע המומחים לתחום כשלרוב העוסקים בתחום הם אדריכלי נוף שעברו הכשרה מתאימה. אין מדובר כאן בעבודת גינון בסיסית, אלא ביצירה אמנותית הכוללת מחשבה רבה ותכנון רב בו המעצב לומד את תנאי השטח ואת הצרכים והרצונות של בעל הגינה ומכין תכנית עבודה מסודרת ליצירת הגינה המעוצבת.

הגינה מאז ומתמיד שימשה כשטח המיועד ליופי בנוסף לשימושה למטרת גידול מזון, אך בשנים האחרונות עלתה הפופולריות בקרב המבקשים עיצוב גינות איכותי ויוקרתי. הסיבות לכך הן רבות: אם זה בגלל המודעות לכך כי גינה מעוצבת מוסיפה חן רב לבית, אם זה בגלל התפתחות התחום והיכולת לעצב גינות מתקדמות ויפות יותר או בגלל המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות על שמירה על סביבה ירוקה.

גינה גדולה שעוצבה ע"י גינונים

ניתן לעצב כיום בדרכים רבות הן גינות פרטיות קטנות והן גינות פרטיות גדולות לבתים גדולים ולמוסדות שונים. כשמדובר בעיצוב גינות גדולות העבודה היא גדולה יותר כשיש להתחשב בכל האספקטים הקשורים להקמתן, ביניהם: שבילים, רחבות, בריכות נוי ושחיה, מטבחי חוץ ועוד.

  • מהם תנאי השטח מבחינת אדמה, מיקום וגבולות, מזג אוויר?
  • האם יש להשתמש בדשא טבעי או סינתטי?
  • האם יש להשתמש ברצפת דק ואם כן באיזה סוג?
  • שיטות העיצוב מגוונות נוכל ונדע לדעת לשלב ואיך לעשות שימוש?
  • פרמקלצ'ר (אקולוגית), שיטת הפנג שוואי, סגנון ים תיכוני ועוד.
  • מהו הקו העיצובי בו יש להשתמש? האם בגינה עם אלמנטים של מים? גינה עם צמחיה צבעונית?
  • באילו רהיטי גינה נשתמש?
  • תכנון התשתית הנלווית לעיצוב הגינה – תשתית חשמל, תאורה ועוד..

היום ניתן להקים גינות גדולות בעיצובים כה יפים ומרשימים שיכולים לרגש ולרתק את הבאים לבית המגורים או למוסד ולבית העסק. אין ספק כי גינה יפה משדרת אנרגיות טובות כלפי כל הסביבה, זאת מעבר לשימושה כריאה ירוקה. כך שהיתרונות של גינה מעוצבת הם רבים, הן כלפי בעל הבית והעסק, הן כלפי הסביבה הטבעית והן כלפי אורחי המקום.

לפני שאנו בוחרים מעצב גינה חשוב לבדוק את המוניטין שלו ואת תהליכי העבודה שלו. בגינונים אנו עוסקים שנים רבות בתחום עיצוב הגינות וביצענו פרויקטים קטנים וגדולים כאחד. אנו מספקים תהליך עבודה מסודר ומשתמשים בכלים מתקדמים, כגון הדמיה ממוחשבת של הגינה המיועדת לשם עיצוב גינה מושלם העונה במדויק על הרצונות של לקוחותינו. הותק שלנו, הידע הנרחב שלנו בעבודה של שנים בתכנון ובשטח, בתחום אדריכלות הנוף, היצירתיות והטאץ' העיצובי המיוחד שלנו הם חלק מהיתרונות ההופכים את גינונים לייחודית ומובילה בתחום עיצוב הגינות.

Enregistrer

לעיצוב גינת החלומות
צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם

נשמח לענות על כל שאלה